• Қазақ тілі

«Бәйішев Университет» мекемесі бос орындарға конкурс жариялайды

Жоғары оқу орнының деканы лауазымына қойылатын талаптар:

Жоғары мектеп деканының жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі, осы сала бойынша ғылым кандидаты және/немесе докторы немесе философия докторы (PhD) немесе ғылым докторы ғылыми дәрежесі, білім беру ұйымдарындағы басшы лауазымдарда жұмыс тәжірибесі болуы тиіс. немесе мамандығы бойынша кемінде 5 жыл, соңғы 3 жыл ішінде менеджмент саласындағы біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификат (сертификат).

Білім беру бағдарламаларының директоры лауазымына қойылатын талаптар

Білім беру бағдарламасының жетекшісінің жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі, кандидат және/немесе ғылым докторы немесе философия докторы (PhD) академиялық дәрежесі немесе осы саладағы магистр дәрежесі, жұмыс тәжірибесі болуы тиіс. ғылыми-педагогикалық қызметте кемінде 3 жыл, соңғы 3 жылда менеджмент саласындағы біліктілікті арттыру курстарынан өткені туралы сертификат (сертификат).

Профессор лауазымына қойылатын талаптар

Профессордың жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі, ғылым докторы ғылыми дәрежесі және/немесе білім және ғылым саласындағы уәкілетті орган берген ғылыми атақтары болуы тиіс.

Ерекшелік ретінде мыналарға ие адам:

• ғылым кандидаты, философия докторы (PhD) немесе осы саладағы докторы ғылыми дәрежесі (педагогикалық бейіндегі докторантураның білім беру бағдарламасын меңгергені туралы негізгі дипломға сертификат болған жағдайда) немесе уәкілетті орган берген ғылыми атақтар білім және ғылым саласындағы орган;
  • осы университетте доцент лауазымында кемінде 2 жыл ғылыми-педагогикалық жұмыс өтілі;

ерекше еңбегінің болуы (ҚР МНИВО РУМС ұсынған монографияны, оқулықтарды/оқу-әдістемелік кешендерді әзірлеу және авторлық/қосалқы авторлықта басып шығару, ҚР КОКСНИВО МНИВО ұсынған журналдарда кемінде 5 жарияланым, Scopus деректер базасында кемінде 2 жарияланым, Web of ғылым, халықаралық/ұлттық ғылыми жобаларды әзірлеуге қатысу, кейбір жағдайларда бағдарламалық-мақсатты, гранттық жобаларды іске асыру)

Доцент лауазымына қойылатын талаптар

Доценттің жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі, ғылым кандидаты және/немесе философия докторы (PhD) академиялық дәрежесі және/немесе осы саладағы докторы (егер магистратураны меңгеру туралы негізгі дипломға сертификат болса) болуы керек. педагогикалық бейіндегі докторлық білім беру бағдарламасы) және ғылыми-педагогикалық қызметте кемінде 1 жыл жұмыс өтілі.

Ерекшелік ретінде мыналарға ие адам:

• аға оқытушы лауазымына сәйкес білімі;
  • берілген ЖОО-да аға оқытушы лауазымында кемінде 3 жыл жұмыс өтілі;
  • ерекше еңбегі болған жағдайда (КОКСНИВО ҚР МНИВО ұсынған журналдарда кемінде 4 жарияланым, оқулық/әдістемелік құралдың авторлық/соавторлықта кемінде 3 және/немесе Scopus деректер базасындағы жарияланымдары, Web of Science, қолжетімділігі қорғау құжаттарының (патенттер, авторлық куәліктер және т.б.).

Ерекше жағдай ретінде, доцент лауазымына ұйымдардың бірінші басшылары және/немесе олардың орынбасарлары (жоғары басшылық) лауазымдарында кемінде 5 жыл жұмыс өтілі бар немесе жоғары әскери атақтары бар тұлға үміткер бола алады.

Аға оқытушы лауазымына қойылатын талаптар

Аға оқытушының жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі, кемінде 3 жыл ғылыми, педагогикалық және/немесе педагогикалық өтілі немесе қызмет саласында 3 жыл практикалық жұмыс өтілі болуы тиіс.

Педагогикалық лауазымға қойылатын талаптар

Мұғалімнің жоғары (немесе жоғары оқу орнынан кейінгі) білімі болуы керек.

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар университет президентінің атына өтініш (еркін нысанда) береді. Өтінішке келесі құжаттар қоса беріледі:

• жеке куәліктің көшірмесі;
  • персоналды есепке алудың жеке парағы немесе қызметкердің еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі;
  • жоғары және/немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім, ғылыми және ғылыми дәрежелер туралы дипломдардың, ғылыми атағы туралы құжаттың және салыстыру үшін түпнұсқалардың көшірмелері;
  • соңғы 3 жылда қайта даярлау және біліктілігін арттыру туралы сертификаттардың көшірмелері (бар болса) және салыстыру үшін түпнұсқалары;
  • жарияланған жұмыстар мен өнертабыстар тізімі (бар болса).

Толық емес құжаттар пакетін ұсыну өтінішті қабылдаудан кез келген нысанда бас тартуға негіз болып табылады.

Конкурсқа қатысушы өзінің біліміне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (ғылыми жарияланымдар тізімі, бұрынғы жұмыс орны басшылығының ұсыныстары), сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.

Конкурсқа құжаттарды қабылдаудың соңғы мерзімі хабарландыру жарияланған күннен бастап күнтізбелік 15 күннен кешіктірмей.

Жоғарыда аталған құжаттарды белгіленген мерзімде Ақтөбе қаласы, Ағайынды Жұбановтар көшесі, 302А мекенжайы бойынша Бәйішев атындағы университеттің кадрлар бөліміне тапсыру қажет.

Конкурстық комиссия отырысының күні мен уақыты конкурсқа қатысушыларға қосымша хабарланады.