• Қазақ тілі

Университет танылуы

Университет Қазақстандағы жоғары оқу орындарының РМЖ құрамына кіреді:

• Narxoz университетінің РУМС – «Бизнес және менеджмент» оқыту бағыты бойынша
  • Халықаралық білім беру корпорациясының (ҚазБСҚА) RUMS – «Сәулет және құрылыс» дайындық саласында
  • атындағы РУМС КазУМОиМЯ. Абылай хан – «Тіл және әдебиет мұғалімдерін даярлау» және «Тіл және әдебиет» мамандықтары бойынша
  • атындағы ҚазАТК РУМС. Тынышпаева М. – «Көлік қызметі» мамандығы бойынша

Университет шетелдегі альянстармен, ассоциациялармен және Қазақстанмен ынтымақтастық жасайды

Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің халықаралық қауымдастығы (MAPRYAL) – әлемдік мәдениеттің бір бөлігі ретінде орыс тілі мен әдебиетін танымал ету, сақтау, дамыту және зерттеу мақсатында құрылған үкіметтік емес қоғамдық бірлестік. Бірлестік мүшелері: Есенова Қ.Е., Жанпейісова Н.М., Токжанова А.М., Ерғазина А.А., Әбілдаева Қ.М., Аманғазиева М.Қ.

British Council – Британ Кеңесінің Britishcouncil онлайн платформасы Ұлыбританияның мәдени байланыстар мен білім беру саласындағы халықаралық ұйымы болып табылады. 2017 жылғы 21 қарашада Британдық Кеңес пен Бәйішев университеті арасында бірлескен қызмет туралы келісімге қол қойылды, оның аясында 3 жоба бар:

• «Зерттеуші қосылу». Ақтөбе және Батыс Қазақстанда жұмыс істейтін ғылыми қызметкерлер үшін оқытуды ұйымдастыру және өткізуге көмектесу.
  • «Журналистерге арналған ағылшын тілі». Ақтөбеде жұмыс істейтін журналистер үшін кәсіби ағылшын курстарын өткізу.
  • «Қазақстандық университеттердегі интернационалдандыру стратегияларын бағалау». Университеттің интернационалдандыру стратегияларын бағалау және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жоғары білім саласындағы реформалардың басымдықтарына қол жеткізу үшін университетте өзін-өзі бағалау құралын пилоттық пайдалануды жүргізу.

Біріккен Ұлттар Ұйымының академиялық қатысуы (UNAI) Біріккен Ұлттар Ұйымының мақсаттарын қолдау үшін жоғары оқу орындарымен ынтымақтастықты арттыруға бағытталған қызметі.Бәйішев университеті 2015 жылдың желтоқсан айынан бастап осы ұйымның мүшесі. Бастамаға қатысу университетке біртұтас жаһандық мәдениетті құру мақсатында іс-шараларды ұйымдастыру және зерттеу жұмыстарын жүргізу бойынша белсенді жұмыс істейтін студенттер мен ғалымдардың өсіп келе жатқан желісіне мүшеліктің барлық артықшылықтарын береді. қоғам алдындағы интеллектуалдық жауапкершілік.

ТМД елдері арасындағы ынтымақтастықты дамытуға көмектесетін автономды коммерциялық емес ұйым: Еуразия халықтары достастығы

«Іс-шараның мақсаты – Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына мүше елдер арасындағы интеграциялық үдерістерді қолдау.

«Академиялық қызмет қоғамдастығы» қауымдастығы (Сербия)

Мақсаты – ТМД елдерінен, Балқан түбегінен, Еуропадан және АҚШ-тан келген әріптестермен кәсіби дағдыларды, өзін-өзі тәрбиелеуді дамыту және жетілдіру, қарым-қатынас жасау және озық тәжірибе алмасу.

ENACTUS – адамдардың өмірін өзгерту және әлемді жақсырақ және тұрақтырақ орынға айналдыру үшін кәсіпкерлік әрекеттің күшін пайдалануға ұмтылатын студенттердің, бизнес көшбасшыларының және университеттердің халықаралық ұйымы.