• Қазақ тілі

“Баишев Университет” хабаршысы

«Баишев Университетінің хабаршысы» ғылыми журналы Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінде тіркелген. «Мерзімді баспасөз басылымдарын, ақпараттық агенттіктерді және интернет-басылымдарды тіркеу, қайта тіркеу туралы куәлік» № 17737-Ж, Нұр-Сұлтан, 07.06.2019 (алғашқы тіркеу күні мен нөмірі № 1139-Ж. 10.03.2000 ж.) G.)

Оған 16.10.2019 ж. ISSN 2706-8293 халықаралық стандартты сериялық нөмірі берілді. Сериялық басылымдардың халықаралық орталығы шығарған, Париж, Франция.

Журналдың мақсаты: әлеуметтік, гуманитарлық, экономикалық, тарихи, филология, медицина және жаратылыстану ғылымдарының кең ауқымды ғылыми-әдістемелік мәселелерін қарастыратын ғылыми еңбектерді шығару, сондай-ақ аса маңызды библиографиялық және сыни шолуларды жариялау.

Басылым тілдері: қазақ, орыс және т.б.

Жиілігі: 3 айда бір рет.

Баспагері: «Баишев Университет» мекемесі.

«Баишев Университетінің хабаршысы» журналының редакциясына жіберілген барлық мақалалар міндетті түрде қарауға жатады.

Жариялану уақыты орта есеппен 3-6 айды құрайды.

Журнал электронды және баспа түрінде шығарылады.

Журналдағы барлық жарияланымдар ақылы негізде жүзеге асырылады

Редакцияның мекенжайы: Қазақстан Республикасы, 030000, Ақтөбе қ., көш. Ағайынды Жұбановтар, 302А.

E-mail: vestnik@bu.edu.kz

Редакциямен хат алмасу тек жоғарыда көрсетілген электрондық пошта мекенжайы бойынша жүзеге асырылады