• Қазақ тілі

Кәсіби практика

Студенттердің кәсіптік тәжірибесі білім беру оқу бағдарламаларының құрамдас бөлігі болып табылады.

Кәсіптік практика – болашақ кәсіби іс-әрекетке байланысты жұмыстың жекелеген түрлерін орындау процесінде теориялық білімдерді, дағдыларды бекітуге, практикалық дағдылар мен дағдыларды меңгеруге және дамытуға бағытталған оқу іс-әрекетінің түрі.

Бәйішев атындағы университетте кәсіптік практика Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ҰБТ, Мансап орталығының жұмыс жоспары (02.09.2022 ж. № 1 хаттама), «ҚР БҒМ ҒБО» Ережесі негізінде ұйымдастырылады. студенттердің кәсіби тәжірибесін ұйымдастыру» 07.06.2021 ж.

Келісімшарттық негізде кәсіптік практиканы өткізу үшін университет практика базасы ретінде кәсіпорындарды (ұйымдарды) анықтайды, олармен келісілген тағылымдамадан өтудің бағдарламалары мен күнтізбелік кестелерін бекітеді. Көп жылдар бойы кәсіптік тәжірибенің базасы: «№35 орта мектебі» КММ. Х.Досмұхаметова, «Ақтөбе қаласының №1 орта мектебі», «AQBOBEK халықаралық мектебі», «Ақтөбе гуманитарлық колледждері» ММ, «Ермеков атындағы №23 орта мектеп» КММ, «Ақтөбе қаласының статистика басқармасы» РМУ. Облыс», «Кемел Аудит» ЖШС, «Ақтөбе қаласының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі, «Лекс Веритас заң фирмасы» ЖШС, Ақтөбе облысының нотариаттық палатасы, «КАЖРОМ» ТҰК» АҚ, «ҰК» АҚ филиалы ЖШС «ҚТЖ» – «Магистральдық желінің Ақтөбе филиалы» және т.б. .

Бәйішев атындағы университеттің соңғы бес жылдағы кәсіби тәжірибесінің негіздері туралы ақпарат

2019-2020 оқу жылы2020-2021 оқу жылы2021-2022 оқу жылы2022-2023 оқу жылы2023-2024 оқу жылы

Келісім – шарттар туралы ақпарат

ЖГҒ ЖМ кәсіптік тәжірибе кестесі