Өкіл университет басшысымен құқықтық білім беру бойынша жұмыс кездесуін өткізді.С. Баишева

ҚР Ақтөбе облысы бойынша Адам құқықтары жөніндегі уәкілінің өкілі А. Байдуллина с. Баишев атындағы Ақтөбе университеті ректорының міндетін атқарушы О. и. Лыгинамен жұмыс кездесуін өткізді.

Кездесу барысында адам мен азаматтың іргелі құқықтарын қорғау тақырыбында құқықтық ағарту шараларын бірлесіп іске асыру, алдағы уақытта бірлесіп іске асырылатын іс-шаралар мен жобалар туралы әңгімелесу өткізілді.

Атап айтқанда, ақпарат алмасу, бірлескен дөңгелек үстелдерді, оқытушылар құрамы, университет студенттері үшін өзара қызығушылық тудыратын мәселелер бойынша басқа да іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу туралы, білім беру бағдарламасын енгізу туралы.

Кездесу қорытындысы бойынша өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қою туралы уағдаластыққа қол жеткізілді.