Линкольн университетінің докторларының тренинг-семинарлары

13-20 наурыз аралығында Линкольн университетінің (Линкольн, Ұлыбритания) Британдық кеңесінің creative Spark жобасы аясында Оланреваджу Олаойе, Арман Мажикеев, Кевин Бланчард (онлайн-негізде) Баишев университетінде және Қазақ-Орыс Халықаралық университетінде тренинг-семинарлар өткізді.

Лекторлардың сапары аясында бизнес-идеяларды әзірлеу және оларды іске асыру бойынша дөңгелек үстелдер өткізілді, сондай-ақ жергілікті супермаркеттерде тауарлардың бағасын сату және белгілеу бойынша жұмыстар жүргізілді. Сонымен қатар, семинарға қатысушылар Ақтөбе тігін фабрикасына барып, өндіріс объектісіндегі жұмыс барысымен танысуға, шығарылатын өнімді көруге, тігу үшін қажетті тетіктердің жұмысымен танысуға мүмкіндік алды.

Осы тренинг-семинардың соңғы күні қатысушылар арасында өз жобаларын Big конкурсына жіберу мақсатында Шағын конкурс өткізілді

Idea Challenge. Онлайн дауыс беру арқылы үздік жоба таңдалып, жеңімпаздарға сыйлықтар табысталды. Бәйішев университетінің студенті Насипқалиева Нұргүлдің жобасы үздік болып таңдалды.

Апталық іс-шараның қорытындысы бойынша семинарға қатысушылар сертификаттармен марапатталды.

Пікір қалдырыңыз