Әлеуметтік және техникалық ғылымдар жоғары мектебі жанындағы академиялық сапа жөніндегі кеңес

Сапаны қамтамасыз етудің ішкі жүйесі Қазақстан Республикасының білім және ғылым саласындағы нормативтік құқықтық актілерінің талаптарына сәйкес Университеттің Миссия-Көзқарас-стратегиясына, Сапа мақсаттарына, Сапа саясатына сәйкес дамуын қамтамасыз етеді. , Жоғары білім беру сапасын қамтамасыз етудің Еуропалық стандарттары (ESG), ҚР СТ ISO 9001-2016 «Сапа менеджменті жүйелері. Талаптар», Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын жоғары оқу орындарын институционалдық және мамандандырылған аккредиттеу стандарттары, мүдделі тараптардың ұсыныстары.

Академиялық сапа кеңесі университеттің тұрақты жұмыс істейтін үйлестіруші, консультативтік-кеңесші және сарапшы органы болып табылады, білім беру бағдарламаларының мазмұны мен іске асырылу шарттары, бағалау саясаты және басқа да академиялық мәселелер бойынша шешімдер қабылдайды, білім сапасының сәйкестігіне студенттердің сауалнамасын ұйымдастырады. білім беру бағдарламалары және (немесе) пәндер/модульдер, академиялық адалдықты бұзуды дәлелдеу үшін және т.б.

Әлеуметтік және техникалық ғылымдар жоғары мектебі жанындағы Академиялық сапа кеңесі келесідей мамандарды дайындау бағыттарын қамтиды:

• 6В041 Бизнес және басқару
  • 6B021 Өнер
  • 6В061 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
  • 6В071 Техника және инженерия
  • 6В072 Өңдеу және өңдеу өнеркәсібі
  • 6В073 Сәулет және құрылыс
  • 6В113 Көлік қызметтері
  • 7M041 Бизнес және менеджмент

Академиялық сапа кеңесінің төрайымы – Қайырғалиева Майра Ғайноллақызы, э.ғ.к.

2023- 2024 оқу жылына арналған Академиялық сапа кеңесінің құрамы

Академиялық сапа кеңесінің 2023-2024 оқу жылына арналған жұмыс жоспары