Баишев университеті мен Линкольн университеті арасында өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қойылды

Трансұлттық білім беру жобасы (TNE) шеңберінде ағымдағы жылдың 12-14 шілде аралығында ректор Баишев университеті, Ph.D. Бауыржан Ташмұхамбетов Линкольн университетінде (Линкольн, Ұлыбритания) болды. Сапар барысында Бауыржан Ғалиханұлының Линкольн университетінің ректоры Нил Джастермен, Халықаралық бизнес мектебінің проректоры және директоры Крейг марш және ЖОО-ның басқа да өкілдерімен кездесуі ұйымдастырылды. Кездесу барысында тараптар екі университеттің ынтымақтастық мүмкіндіктерін талқылады, сондай-ақ Білім және ғылым саласындағы ынтымақтастықты орнату мақсатында жоғары оқу орындары арасындағы өзара түсіністік туралы Меморандумға қол қойды.

Естеріңізге сала кетейік, Баишев университеті мен Линкольн университеті 2020 жылдың қазан айынан бастап Британдық Кеңестің creative Spark және Going Global Partnerships Programme жобалары аясында ынтымақтасады.

Пікір қалдырыңыз