Ветеринария саласындағы ең өзекті мәселелер

29.11.2023 жыл. “Ветеринария” білім беру бағдарламасы жетекшісі Шарипова Айгерим Аманбайкызы жоспар бойынша дөңгелек үстел ұйымдастырды. Тақырыбы: “Ветеринария саласындағы ең өзекті мәселелер” қатысқан қонақтар: Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті “Ветеринарлық медицина және мал шаруашылығы”институты директоры Нургалиев Б.Е; Ақтөбе облысының ветеринария басқармасының басшысы Сембай А.Қ; Ақтөбе қалалық ветеринариялық стансасы Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны басшысы Тұрым А.Т; Республикалық ветеринарлық зертхана Ақтөбе облыстық филиалы “Азық түлік”бөлім меңгерушісі Жумабаева Д.А; Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы басшысының орынбасары т.б қатысты. Дөңгелек үстел мақсаты: студенттерге Актөбе облысы бойынша ветеринария саласындагы өзекті мәселерді талдау және мамандармен, басшылармен пікір алмасу. Жиын өте жақсы деңгейде өтті.

Пікір қалдырыңыз